Konkursy / Programy

GRATULUJEMY !!

Uczennicy z grupy przedszkolnej Basi Pachowskiej za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie literackim dla dzieci pod hasłem przewodnim „Czarodziejskie słowa otwierają serca”, który odbył się w przedszkolu nr 52 w Lublinie , a rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dziecka do konkursu.

.............................................................................................................................................................................

„Powitanie wiosny”

Zapraszamy uczniów oddziału przedszkolnego

oraz klas I-III do udziału w szkolnym konkursie

plastycznym.

Cele:

- rozwijanie kreatywności, wyobraźni, pomysłowości,

- rozwijanie wyobraźni plastycznej.

1. Organizatorem jest:

ul. Biedronki 13,

1. Koordynatorami konkursu są:

- wychowawcy oddziału przedszkolnego.

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym w trzech kategoriach wiekowych:

- 5-6 latki

- 7-8 latki

- 9-10 latki

1. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do tematu

„Powitanie wiosny”.

1. Prace powinny być wykonane indywidualnie przez dzieci pod kierunkiem nauczycieli/ rodziców.

Forma wykonanej pracy – dowolna.

1. Wykonane prace oraz wypełniony załącznik nr 1, prosimy o dostarczenie do sekretariatu szkoły do dnia 28.02.2021r.

1. Prace powinny zawierać opis:

- imię i pierwsza litera nazwiska dziecka, klasę oraz wiek

1. Ocenie podlegać będzie:

- samodzielność wykonania pracy

- pomysłowość, kreatywność, oryginalność

- zgodność z tematem

- interpretacja własna

1. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 01.03.2021r. O wynikach uczestnicy zostaną powiadomieni przez wychowawców oddziału przedszkolnego/klas.

1. Oceny prac konkursowych dokona komisja powołana przez organizatorów. Autorzy trzech najlepszych prac w każdej kategorii wiekowej otrzymają nagrody.

1. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przekazanie danych osobowych uczestników.

Zgoda_na_przetwarzanie_danych_Powitanie_wiosny.docx