Nawigacja

Sukcesy w roku szk. 2018/2019 Sukcesy w roku szk. 2017/18 Sukcesy w roku szk. 2016/17 Sukcesy w latach 2012-2017 Sukcesy w latach 2010-2012 Sukcesy w latach 2009/2010

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH I ZAWODACH

NASZE SUKCESY
rok szkolny 2018/2019

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcie w konkursie/zawodach sportowych

Opiekun

 

Małgorzata Pojęta kl. 6a

 

I miejsce w biegu na 800 m - 24.06, 26.08

 

Roman i Jolanta Tustanowscy

Małgorzata Pojęta kl. 6a I miejsce w biegach "Przez metry po kilometry" 600m - 7.10.2018 Roman i Jolanta Tustanowscy
Małgorzata Pojęta kl. 6a I miejsce w biegach "Przez metry po kilometry" organizowane w ramach II Półmaratonu Lubelskiego 600m - 14.10.2018 Roman i Jolanta Tustanowscy
Małgorzata Pojęta kl. 6a II miejsce w biegu 1/2 mila 800m - 28.10.2018 Roman i Jolanta Tustanowscy
Małgorzata Pojęta kl. 6a I miejsce w biegach organizowanych w ramach Drugiej Dychy do maratonu 600m Roman i Jolanta Tustanowscy
     
     

 

SUKCESY ZUZI PAWELEC

Największe osiągnięcie w sezonie 2016/2017 - zdobycie Mistrzostwa Polski w grze podwójnej w kategorii żaczek!!!

Osiągnięcia Zuzi Pawelec w tenisie stołowym w  sezonie 2017/2018

    09.09.2017 Łaziska - II miejsce w Eliminacjach do I Grand Prix Polski Kadetów i Kadetek w Tenisie Stołowym (starsza kategoria wiekowa)
    10.09.2017 Włodawa - I miejsce w Eliminacjach do I Grand Prix Polski Młodzików i Młodziczek w Tenisie Stołowym
    22-24.09.2017 Krosno - 21 miejsce w I Grand Prix Polski Kadetów i Kadetek w Tenisie Stołowym (starsza kategoria wiekowa)
    07.10.2017 Włodawa - V miejsce w Eliminacjach do II Grand Prix Polski Seniorów i Seniorek (starsza kategoria wiekowa)
    14.10.2017 Warszawa - III miejsce w ogólnopolskim turnieju Pingpongowy PGE Narodowy w kategorii młodziczek
    21.10.2017 Łucka - III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Drużynowym Turnieju Uczniowskim w Tenisie Stołowym - dziewczęta starsze
    28.10.2017 Zamość - I miejsce w Eliminacjach do II Grand Prix Polski Młodzików i Młodziczek w Tenisie Stołowym
    16-17.12.2017. Warszawa - X miejsce w Finale Ogólnopolskim Mini Olympic Games w Tenisie Stołowym
    18.12.2017. Lublin - I miejsce w Igrzyskach Dzieci 2017/2018 w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt
    20.01.2018. Tomaszów Lubelski - V miejsce w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym do Grand Prix Polski Seniorów/Seniorek
    27.01.2018. Zamość - V miejsce w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym do Grand Prix Polski Młodzików/Młodziczek
    15.02.2018. Kocudza - III miejsce na Drużynowych Szkolnych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego
    25.02.2018. Tomaszów Lubelski - IV miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Tenisie Stołowym Seniorów i awans na Mistrzostwa Polski Seniorów
    02.03.2018. Raszków - Udział w 85. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów PZTS
    10.03.2018. Wola Osowińska - I miejsce w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Kadetów/Kadetek w Tenisie Stołowym
    11.03.2018. Łucka - I miejsce w Indywidualnych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików/Młodziczek w Tenisie stołowym
    11.03.2018. Łucka - II miejsce w Indywidualnych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików/Młodziczek w Tenisie Stołowym gra podwójna
    18.03.2018. Łucka - II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodzików i Młodziczek Młodszych w Tenisie Stołowym
    18.03.2018. Łucka - I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodzików i Młodziczek Młodszych w Tenisie Stołowym gra mieszana
    18.03.2018. Łucka - I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodzików i Młodziczek Młodszych w Tenisie Stołowym gra podwójna
    07.04.2018. Zamość - I miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego LZS
    08.04.2018. Biłgoraj - I miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodzików w Tenisie Stołowym gra podwójna
    08.04.2018. Biłgoraj - III miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodzików w Tenisie Stołowym
    08.04.2018. Biłgoraj - III miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodzików w Tenisie Stołowym gra mieszana
    14.04.2018. Ryki - I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodzików w Tenisie Stołowym gra mieszana
    14.04.2018. Ryki - II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodzików w Tenisie Stołowym gra podwójna
    14.04.2018. Ryki - III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodzików w Tenisie Stołowym gra pojedyncza
    22.04.2018 Drzonków-Zielona Góra - 17. miejsce na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików gra pojedyncza
    22.04.2018 Drzonków-Zielona Góra - 9. miejsce na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików gra podwójna
    24.04.2018 Łucka - III miejsce w Memoriale im. Andrzeja Grubby i awans na finał ogólnopolski w Sopocie w dniach 15-17 czerwca
    26.04.2018 Szczebrzeszyn - I miejsce na Indywidualnych Szkolnych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego
    15-17.06.2018. Sopot - udział w finale ogólnopolskim  Memoriału im. Andrzeja Grubby
    w sezonie 2017/2018 bilans 23 wygrane-1 przegrana w rozgrywkach grupy lubelsko-podlaskiej II ligi żeńskiej i awans z drużyną do I ligi

Osiągnięcia sezon 2018/2019


    1.09.2018. Warszawa Pingpongowy PGE Narodowy - w kategorii młodziczek miejsca 5-8
    08.09.2018 Lublin debiutancki mecz 1. ligi KS Sygnał Lublin z AZS PWSZ Nysa - wynik 3:7; Zuzia zdobyła 1,5 pkt
    09.09.2018. Biłgoraj WTK Juniorów - w  kategorii juniorek 3 miejsce
    14.09.2018. Kraków mecz 1. ligi KS Sygnał Lublin z Bronowianka Kraków - wynik 0:10
    15.09.2018. Nowy Targ mecz 1. ligi KS Sygnał Lublin z drużyną z Gorce Nowy Targ - wynik 2:8
    16.09.2018. Biłgoraj WTK Kadetów - w kategorii kadetek 1 miejsce i awans na Grand Prix Polski
    16.09.2018. Biłgoraj WTK Seniorów - w kategorii seniorek miejsce 5-6
    21-23.09.2018. Krosno Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików  w tenisie stołowym - 6 miejsce
    29.09.2018. Kłoczew V Turniej z cyklu Grand Prix LZS 2018 - w kategorii młodziczek 1 miejsce
    06.10.2018. Łucka Wojewódzki Drużynowy Turniej Uczniowski - w kategorii młodziczek 1 miejsce i kwalifikacja do turnieju ogólnopolskiego
    12-14.10.2018. Kraków  Grand Prix Polski Kadetów i Kadetek - 6 miejsce
    16.10.2018. Lublin Igrzyska Dzieci i Młodzieży Rejonu Miasta Lublin - 1 miejsce
    25.10.2018. Zamość finał wojewódzki Igrzysk  Dzieci i Młodzieży - 2 miejsce
    27.10.2018.  Lublin mecz 1. ligi KS Sygnał Lublin z MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry
    03.11.2018. Lublin  mecz 1. ligi KS Sygnał Lublin z Zagłębiem Lubin (liderem rozgrywek)
    04.11.2018. Piaski WTK Juniorów - w  kategorii juniorek 4 miejsce
    09-10.11.2018. Budapeszt powołanie do kadry Polski i turniej Olimpic Hopes -  1 miejsce drużynowo i 5 miejsce indywidualnie
    16-18.11.2018. Gdańsk  Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików  w tenisie stołowym 2 miejsce
    24.11.2018. Bełżyce  Grand Prix LZS  - 1 miejsce

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego w Lublinie
    ul. Biedronki 13 20-543 Lublin
  • (081) 526-16-06

Galeria zdjęć