Rekrutacja do oddziału przedszkolnego

w Szkole Podstawowej nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego w Lublinie

odbywa się elektronicznie za pomocą aplikacji „Nabór Przedszkola”

26 lutego – 8 marca 2024r.

Składanie wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w  szkole podstawowej:

1. Osoby posiadające podpis kwalifikowany lub profil zaufany, mogą wypełnić wniosek wraz z wymaganymi załącznikami drogą elektroniczną, bez konieczności dostarczania wniosku w formie papierowej do szkoły. W takim przypadku niezbędne są podpisy kwalifikowane obojga rodziców. W przypadku rodzica samotnie wychowującego dziecko wymagany jest wyłącznie jego podpis.
  2. Osoby nie mające możliwości podpisania wniosku w formie elektronicznej, mogą:
  • wypełnić wniosek w formie elektronicznej, wydrukować go, podpisać i dołączając wymagane załączniki, złożyć w placówce pierwszego wyboru w dniach od 26 lutego do 8 marca 2024r.
  • wypełnić wniosek wraz z wymaganymi załącznikami  odręcznie (czysty wniosek można wydrukować z aplikacji dla rodziców „Nabór Przedszkola” -  zakładka: „pliki do pobrania” lub pobrać w sekretariacie szkoły) i dołączając wymagane załączniki złożyć w placówce pierwszego wyboru w dniach od 26 lutego do 8 marca 2024r.

Wnioski rekrutacyjne do oddziału przedszkolnego wraz z wymaganymi załącznikami można składać w sekretariacie szkoły w godzinach: 730 – 1530

Aplikacja do rekrutacji elektronicznej do oddziału przedszkolnego

Oficjalny portal Miasta Lublin

Harmonogram rekrutacji do oddziałów przedszkolnych