Ogłoszenie nr 5/2023/2024

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. W tym roku samorząd szkolny z okazji Mikołajek  proponuje, aby uczniowie w tym dniu przebrali się za św. Mikołaja, renifera lub elfa i wówczas wszyscy przebrani nie będziecie pytani laugh.  Dodatkowo najfajniej przebrani nagrodzeni zostaną słodkościami :) Liczymy na ciekawe stylizacje! :)

Ogłoszenie nr 4/2023/2024

XXIV Edycja Akcji Góra Grosza

Z inicjatywy i pod patronatem samorządu szkolnego nasza szkoła w tym roku bierze udział w akcji Góra Grosza.

Od listopada do stycznia zbieramy monety o nominałach : 1 gr, 2 gr, 5 gr, 10 gr, 20 gr, 50 gr, 1 zł, 2 zł i 5 zł. Oznakowane naklejkami puszki umieszczone zostaną na parterze w segmencie D i w segmencie C, gdzie będzie można wrzucać monety. Dodatkowo każda klasa może zbierać monety do puszki umieszczonej w swojej sali lekcyjnej i wziąć udział w Konkursie na Super Filantropa.

Przyłączcie się do akcji!

Wrzucając monetę na Górę Grosza pomagamy dzieciom, które tej pomocy najbardziej potrzebują.

OGŁOSZENIE nr 3/2023/2024

/Minął już ponad miesiąc nauki, ale będzie ona znacznie przyjemniejsza w atrakcyjnie udekorowanych salach.

Wobec tego zapraszamy samorządy wszystkich klas wraz z uczniami i wychowawcami do przygotowania jesiennej dekoracji sal lekcyjnych w ramach akcji „Klasa na medal” Termin do 21.10.2023

Liczymy na Waszą kreatywność!

OGŁOSZENIE nr 2/2023/2024

W PIĄTEK 13 PAŹDZIERNIKA SAMORZĄD SZKOLNY ORGANIZUJE AKCJĘ UCZNIOWIE NA DZIEŃ NAUCZYCIELA”.

CHĘTNI UCZNIOWIE MOGĄ ZGŁASZAĆ SIĘ DO NAUCZYCIELI Z POSZCZEGÓLNYCH PRZEDMIOTÓW Z PROPOZYCJĄ PRZEPROWADZENIA LEKCJI.

DO ŚRODY (11.10) NALEŻY UZGODNIĆ Z NAUCZYCIELEM TEMAT I ZAKRES ZAJĘĆ PRZEWIDZIANYCH NA LEKCJĘ PROWADZONĄ PRZEZ UCZNIA.

ZACHĘCAMY DO WYKAZANIA SIĘ AKTYWNOŚCIĄ I FAJNEJ ZABAWY!

Ogłoszenie nr 1/2023/2024

Z inicjatywy samorządu szkolnego tegoroczne święto Dzień Chłopaka będziemy obchodzić pod hasłem „Szalony dzień z wąsem”.

Zapraszamy wszystkich chłopców, aby w piątek 29 września przyszli do szkoły przyozdobieni w wąsy np. malowane, doczepiane, na gumce lub przyklejane, bo każdy chłopak, co wąsem przybrany nie będzie pytany!

Na parterze szkoły - i dziewczyny i chłopaki - będziecie mogli zrobić sobie fajne zdjęcia ze śmiesznymi elementami.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!