RAJD ROWEROWY

W jedną z wrześniowych sobót zebraliśmy się na dziedzińcu szkoły - gimnazjaliści i uczniowie 5 A, czyli my. Za cel rajdu obraliśmy poznanie terenów przy Zalewie Zemborzyckim. Uznaliśmy, że najlepszym sposobem będzie poruszanie się ścieżkami rowerowymi, które biegną przy brzegu Zalewu. Opiekował się nami p. Robert Wróblewski, nauczyciel wychowania fizycznego i pasjonat jazdy rowerem.

Ze względów bezpieczeństwa jechaliśmy w jednym ciągu oraz robiliśmy postoje po to, by każdy uczestnik rajdu mógł zregenerować siły. Zatrzymaliśmy się przy siłowni "pod chmurką" a także przy placu zabaw tak więc każdy mógł przyjemnie spędzić czas. Jedna grupa huśtała się na huśtawkach, pozostali mogli zmierzyć się z opiekunem w rozgrywkach szachowych.

Był to udany i pełen wrażeń rajd na co dowodem są umieszczone poniżej zdjęcia, wykonane przez p. Matczuk.

Natalia Kamińska

Julka Floras